Manicure/pedicure

MANICURE / PEDICURE

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie sprawiają, że nasze dłonie prezentują się pięknie i czujemy się bardziej pewne siebie.
Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom otworzyliśmy w naszym salonie;
,,Studio Pięknego Paznokcia,,.
Zadbamy o Twoje paznokcie kompleksowo.

 

Wykonujemy w tym celu m.in. zabiegi manicure i pedicure.
W naszej ofercie znajdą państwo też zabieg odbudowy płytki paznokcia.

 

W ofercie posiadamy trzy zasadnicze odmiany mani/pedi:
-manicure/pedicure zwykłym lakierem
-manicure/pedicure hybrydowy
-manicure/pedicure żelowy

 

Manicure tradycyjny – u kogo się sprawdzi?

 

Jest to doskonała opcja dla kobiet lubiących często zmieniać kolor na paznokciach, gdyż trwałość tradycyjnego lakieru wynosi około 5 dni. Czas malowania paznokci lakierem tradycyjnym, jak również jego usunięcie jest bardzo szybkie. Manicure tradycyjny jest zalecany dla dziewczyn, których płytka paznokcia jest słaba i zniszczona, gdyż klasyczny lakier nie jest inwazyjny.

 

Zalety i wady manicure hybrydowego

 

Zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość nawet do miesiąca. Lakier do manicure hybrydowego nie wysycha samodzielnie przez co mamy wystarczająco dużo czasu na skorygowanie i poprawienie drobnych niedociągnięć, zanim nie utwardzimy go lampą UV. Warto wiedzieć że prawidłowo wykonany manicure hybrydowy jest bezpieczny dla paznokci, dodatkowo mamy wrażenie wzmocnionych paznokci które zarazem nie są tak podatne łamanie oraz rozdwajanie. Kolejnym atutem jest bardzo szybkie wykonanie manicure hybrydowego.

 

Zalety i wady manicure żelowego

 

Dużą zaletą manicure żelowego jest to, że jest to metoda bardzo trwała. Ponadto manicure żelowy daje możliwość stworzenia zdobień o wysokim stopniu zaawansowania. Dodatkową zaletą manicure żelowego jest różnorodność w zastosowaniu.

 

Odpowiednio dobranymi żelami możemy dokonać rekonstrukcji uszkodzonej lub zniekształconej płytki paznokcia.

 

Istnieje także możliwość przedłużania paznokci przy pomocy tipsów lub szablonów. Natomiast Paniom lubiącym naturalny wygląd możemy zaproponować wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia.

 

Do wad tradycyjnego manicure żelowego można zaliczyć fakt że jedyną możliwością pozbycia się żelu z paznokci jest jego spiłowanie pilniczkiem lub frezarką.